Projektas „Nuo sėklelės iki stalelio“

Vaikai turėjo „Aplinkosauginio švietimo projekto“ finansavimo dėka puikią galimybę susikurti sau patrauklią ir estetišką aplinką kurioje puikiai derėtų įkomponuota pakeltų lysvių erdvė, o joje augtų ir vešėtų prieskoninės žolelės bei daržovės. Turėjo galimybę ir poreikį prižiūrėti, stebėti, analizuoti ir aptarti pokyčius, kuriuos pastebėdavo  kas kartą atėję.

Ugdėme vaikų atsakomybę ir meilę nuo mažumės rūpintis mus supančia aplinka, formuojant teisingą požiūrį į save, švarią aplinką, kuri daro didžiulę įtaką žmonių sveikatai. Padėjome vaikučiams suprasti kaip užauga nuo mažiausios sėklelės didelė daržovė, kvapniausia prieskoninė žolelė, gražiausia kiemo gėlė.

Lavinome vaikų kūrybiškumą skatinant tyrinėti mus supančią aplinką. Žadinome jautrumą aplinkos estetikai, pagarbą mus supančiai gamtai.

Įgyvendinus projektą „Nuo sėklelės iki stalelio“ ir toliau gilinsime vaikų žinias apie žaliąją gamtą, mokysime ją saugoti ir mylėti, neteršti ir prižiūrėt. Ir kitais metais auginsime ir prižiūrėsime savo „žaliuosius daigelius“ pakeltose lysvėse.

Projektą organizavo neformaliojo ugdymo mokytoja Karolina, auklėtoja Aurelija su „Žuvyčių“ grupės vaikučiais.

IMG_8007 IMG_8011 IMG_8015(1) IMG_8027 IMG_8030 IMG_8034

 

Comments are closed.


×